(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Safe / Wertschutzschrank (Nr 5127150)

Safe / Wertschutzschrank

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

62

Wysokość [m]:

96

Waga w kg (łączna):

490

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

!!! Erfahrung im Transport von Safes erforderlich !!! Musisz mieć doświadczenie w bezpiecznym transporcie !!!

Opakowanie ładunku:

Keine Verpackung notwendig

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 904.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Hallbergmoos

Od 28 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 1 lis 2019 do 8 lis 2019


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport wymaga specjalnej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i nietrwałe. Zaliczamy do nich np. dekoracje, rzeczy szklane, antyki, wyroby gliniane oraz przedmioty zrobione z kruchych tworzyw. Wśród nieustannie przetransportowywanych przedmiotów znajdziemy gitary, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia należytego ochronienia paczki jest kluczowa. Warto wykorzystać materiały zabezpieczające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej i papiery najlepiej zastosować do osłonięcia niedużych rzeczy – można je dostać w markecie budowlanym oraz w sklepach w sieci. Tymczasem folia stretch używana jest do owinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można wziąć również koce, styropian, gazety, ubrania oraz taśmy.

 

Cena przewozu przesyłki o wyjątkowej ostrożności

 

Cena przewozu pakunku, która wymaga specjalnej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wymiarów, a także od odległości między punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na ostateczny koszt może rzutować również potrzeba zapewnienia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na trasie od Gliwic do Warty wydano niecałe 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 zł. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 zł.