(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

sam esiok (Nr 7178388)

Marka i model:

sam esiok

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.7

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

440

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 175.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Bełchatów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport quada

Quady często są to wartościowe maszyny i z tego powodu należy je naprawdę ostrożnie transportować. Istotnym parametrem jest odpowiednie zabezpieczenie quada przed zarysowaniem w czasie przewozu.

Quady często transportuje się przyczepą, niemniej jednak można także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie doradzamy, gdyż w czasie transportu można zniszczyć zarówno quada jak także auto osobowe).

Gdy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą 4 pasów mocujących. Nabywając pasy mocujące należy pamiętać, żeby nie były zakończone niezamkniętym hakiem, albowiem podczas przewozu zdarzają się różnorakie wstrząsy i taki pas może zwyczajnie się wypiąć. Pasy mocujące zrobione są z odpornego materiału, jednak w czasie przewozu, ważne jest aby zwrócić wyjątkową uwagę, żeby taśmy nie ocierały się o żadne szpiczaste elementy, gdyż mogą się przedziurawić i przerwać.

W momencie, kiedy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, również powinno się ładunek unieruchomić. Najbezpieczniej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących oraz dodać obijaki w takich miejscach, żeby i quad i auto dostawcze nie poniosły szwanku podczas przewozu. W trakcie przewozu quada przy użyciu innego samochodu, powinno się pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Warto to zrobić, dlatego że w trakcie przewozu paliwo czy olej potrafią się rozlać oraz zniszczyć auto od środka. Takie okoliczności dodatkowo zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

W przypadku, gdy zamawiamy transport quada przez firmę transportową, dobrze jest upewnić się czy ma należyty sprzęt do załadunku i wyładunku.

Koszt transportu quada przede wszystkim zależny jest od trasy jaką ma do przejechania pojazd. Żeby poznać realną cenę przewozu quada, możemy wystawić ofertę przewozu na giełdzie transportowej takiej jak Clicktrans.pl, w jakiej znajduje się tysiące firm przewozowych, które specjalizują się w takich przewozach.