(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-29 13:00

samochód

(Nr 1470002)
samochód

Marka i model:

Hundai Trajet

Waga w kg:

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1437.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 12:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-09, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Niemcy, Emmendingen, 79312, Am Elzdamm, 72

Od 29 lis 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska, 21-500

Termin elastyczny