(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 20:00

samochód

(Nr 1485242)
samochód

Marka i model:

BMW 530d GT 2011 rok

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 520.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 20:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-07, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Wysogotowo

Od 5 gru 2016 do 8 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny