(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 10:04

Samochod

(Nr 2403828)
Samochod

Marka i model:

Audi a3

Waga w kg (łączna):

1592.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1905.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 633953
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 10:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-01

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-25, 10:09

Opis oferty:

Załadunek, rozładunek do ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku. Zabieramy auta z Anglii w każdy wtorek, środę i czwartek.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2650 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 14:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 2650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, gdy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Southampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny