(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-24 14:01

Samochód

(Nr 2411076)
Samochód

Marka i model:

Mercedes e24p

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1531.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

3200 zł

ID firmy: 473057
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 14:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-24 do 2018-03-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości: (2)

Michał Z. (Przewoźnik)
24-02-2018, 14:23
Witam, oferuje do transportu Pana samochodu, busa + niemiecka laweta podnoszona hydraulicznie (bardzo niskie samochody nie haczą zderzakami ani progami). Samochód przeze mnie transportowany nie ma uszkodzeń od sztaplarek, plandek, ramp. do załadunku i rozładunku nie potrzebuje żadnej pomocy.
Michał Z. (Przewoźnik)
24-02-2018, 14:27
Jestem z Gdańska, chętnie podejmę się transportu Pana samochodu, mogę załadować auto w poniedziałek 26 02 (ale tylko z samego rana 5-9h ) i dostarczyć do Gdyni we wtorek po godzinie 13.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sundsvalls kommun, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny