(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 21:03

Samochod

(Nr 2651332)
Samochod

Marka i model:

Mazda 2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1708.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 633953
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-05-31, 09:21

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Załadunek, rozładunek od ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku. Zabieramy auta z Anglii w każdy wtorek, środę i czwartek.

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się często, jeśli zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

East Tilbury, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maków Mazowiecki, 06-200, Polska

Termin elastyczny