(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-25 06:42

samochód audi a4 kombi

(Nr 3009232)
samochód audi a4 kombi

Marka i model:

audi a 4

Waga w kg (łączna):

1700.00

Dystans: 657.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 655620
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2018, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-14 do 2018-08-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

1590 zł

ID firmy: 845140
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2018, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-08-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam ! Chciałbym zapewnić transport dla Państwa ładunku. Dysponując szerokim zakresem floty jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi jednocześnie oferując przystępną cene. Cena podana powyżej zawiera przydzielenie opiekuna na cały czas obsługi zlecenia, monitorowanie ładunku na trasie oraz ubezpieczenie - OCP i OCS. Obowiązek załadunku/rozładunku towaru leży po stronie zleceniodawcy. Zapraszam do kontaktu i współpracy. Pozdrawiam PL

Cena (zawiera VAT): 1590 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, Niemcy

10 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Od 11 sie 2018 do 12 sie 2018