(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-06-20 17:03

Samochód Audi a5 (Nr 2863980)

Samochód Audi a5

Marka i model:

Audi a5

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 374.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Karczew

21 cze 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

21 cze 2018