(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 14:26

samochód ciężarowy

(Nr 1483312)
samochód ciężarowy

Marka i model:

mercedes 814

Waga w kg:

4600.00

Budżet zlecenia [zł]:

604.800.379

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1373.90 km

Informacje dodatkowe:

poszukuje transportu samochodu cięzarowego mercedes 814 zabudowanym kontenerem do przewozu żywca wymiary samochodu 630 długość ,250 szerokość,310 cm wysokość (ze wzgledu na budżet ładunek powrotny) Nie potrzebuje f-v

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Niemcy, Langenenslingen, 88515

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Grajewo, 19-200

Termin elastyczny