(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-04-28 07:29

samochod ciezarowy

(Nr 2640132)
samochod ciezarowy

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

6600.00

Dystans: 473.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy pojawia się dylemat z wyborem stosownej firmy. Giełda transportowa Clicktrans pomaga pozbyć się tego typu utrudnień. Ze względu na fakt, że mamy w serwisie tysiące różnorodnych firm transportowych z rozmaitą flotą pojazdów, więc z całą pewnością pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać ogłoszenia dostosowane do twojej przesyłki, pamiętaj, żeby jak najdokładniej opisać urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zweryfikować, czy ma odpowiedni samochód, żeby taki przewóz uskutecznić. W przypadku, jeżeli gabaryty lub waga zestawu przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy powinni posiadać dodatkowe uprawnienia, a w trakcie jazdy wymagana jest obecność pilota. Ważne jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada niesprawności, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz pojazdu w serwisie Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości prawie 950 kilometrów został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 zł mniej niż przeważnie taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Pniewy, 62-045, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olkusz, 32-300, Polska

Termin elastyczny