(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Samochód ciężarowy (Nr 6990635)

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.3

Waga w kg (łączna):

7500

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1181.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, Bunschoten-Spakenburg

Od 8 gru 2020 do 11 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz pojazdu osobowego to nic trudnego. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć dylemat z wyborem odpowiedniej firmy. Serwis Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu utrudnień. Ponieważ mamy w bazie bardzo wiele różnych firm z rozmaitą gamą wozów, więc niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie zabrać twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada rozmiary.

    Żeby dostać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, nie zapomnij, aby jak najprecyzyjniej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada odpowiedni pojazd, aby taki przewóz zrealizować. W przypadku, kiedy gabaryty lub waga samochodów przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć dodatkowe certyfikaty, a podczas jazdy konieczna będzie obecność pilota. Ważne jest także zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans często bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli prawie 500 zł taniej niż przeważnie kosztuje.