(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 12:14

Samochód do przewozu świń 8x2

(Nr 1919575)
Samochód do przewozu świń 8x2

Marka i model:

Scania

Waga w kg (łączna):

17000.00

Dystans: 1105.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto do przewozu świń szerokość 2,5m, długość 12m, wysokość 4m waga 17 ton

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się często, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Horsens, Dania

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Cynków, 42-350, Polska

27 lip 2017