(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-13 16:30

Samochód dostawczy VW LT46, Kontener

(Nr 1729160)

Marka i model:

VW LT46

Waga w kg:

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 657.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jest sprawny i jeżdżący ale skończyły mu się polskie badania techniczne. Jest to samochód demonstracyjny tzw. Demo Truck z osprzętem elektrycznym. Wysokość samochodu to ok. 3 metrów. Im szybciej można byłoby go przewieźć tym lepiej.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Arad, Arad, Rumunia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny