(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-04-13 16:30

Samochód dostawczy VW LT46, Kontener

(Nr 1729160)

Marka i model:

VW LT46

Waga w kg:

3500.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 657.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jest sprawny i jeżdżący ale skończyły mu się polskie badania techniczne. Jest to samochód demonstracyjny tzw. Demo Truck z osprzętem elektrycznym. Wysokość samochodu to ok. 3 metrów. Im szybciej można byłoby go przewieźć tym lepiej.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Arad, Arad, Rumunia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny