(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-05 12:46

samochod + kartony

(Nr 2009789)
samochod + kartony

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

inne

Dystans: 2695.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

10000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 22:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-09-24

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-08, 22:28

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 10000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawniezaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.


Adres i termin nadania

92027 Licata, Agrigento, Włochy

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

17 wrz 2017