(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-05 12:46

samochod + kartony

(Nr 2009789)
samochod + kartony

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Dystans: 2695.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

10000 zł

ID firmy: 2851
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 22:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-09-24

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-10-08, 22:28

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 10000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Licata, 92027, Włochy

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

17 wrz 2017