(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 21:19

Samochód nissan almera n16 1,5

(Nr 2651376)
Samochód nissan almera n16 1,5

Marka i model:

Nissan almera

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1484.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się nierzadko, jak zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Osiek Wielki, 88-111, Polska

Termin elastyczny