(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 10:21

Samochód nissan almera n16 1,5

(Nr 2754744)
Samochód nissan almera n16 1,5

Marka i model:

Nissan almera

Waga w kg (łączna):

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1484.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto na części

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 72067
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 20:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-31 do 2018-06-24

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

przyczepa

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości: (3)

Daniel W. (Zleceniodawca)
29-05-2018, 12:48
1300 to co mogę zaoferować, to stare auto na części dla taty i jeśli się nie uda wysłać w tej kwocie to rozbiore a resztę oddam na złom, pozdrawiam
Jerzy M. (Przewoźnik)
29-05-2018, 18:40
a czy to ma jakies znaczenie czy jest stare auto dla taty czy nowy mercedes z salonu?. Na przyczepie zajmuje tyle samo miejsca
Daniel W. (Zleceniodawca)
29-05-2018, 19:05
Ok, dziękuję
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Osiek Wielki, 88-111, Polska

Termin elastyczny