(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-03-23 00:26

samochód osobowy

(Nr 1695530)
samochód osobowy

Marka i model:

rolls-royce

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2346.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4900 zł

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-03-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-04-21 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dzień dobry, zapraszamy - transport na lawecie. Termin najchętniej po Świętach Wielkanocnych do uzgodnienia. Usługa door2door, bez przeładunków. Zapraszamy :)

Cena (zawiera VAT): 4900 zł

Wiadomości: (2)

Radoslaw O. (Zleceniodawca)
28-03-2017, 00:50
Witam,ile bez faktury?
Przemysław M. (Przewoźnik)
09-04-2017, 10:26
możemy zrobić fakturę 0% - wtedy cena na równo 4000, wystawić ofertę na taka kwotę?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny