(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-03-23 00:26

samochód osobowy

(Nr 1695530)
samochód osobowy

Marka i model:

rolls-royce

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2346.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-03-2017, 11:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-04-21 do 2017-05-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dzień dobry, zapraszamy - transport na lawecie. Termin najchętniej po Świętach Wielkanocnych do uzgodnienia. Usługa door2door, bez przeładunków. Zapraszamy :)

Cena (zawiera VAT): 4900 zł

Wiadomości: (2)

siwy4_22
28-03-2017, 00:50
Witam,ile bez faktury?
cSpeed
09-04-2017, 10:26
możemy zrobić fakturę 0% - wtedy cena na równo 4000, wystawić ofertę na taka kwotę?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny