(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-15 11:25

samochód osobowy

(Nr 2225631)
samochód osobowy

Marka i model:

Hyundai teracan

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1019.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4500 zł

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-02-2018, 13:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:40

Opis oferty:

Hello, I am interested about this load. When do yo want load this car? Thank you!

Cena (zawiera VAT): 4500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Skovby, 5400, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Elbląg, 82-300, Polska

Termin elastyczny