(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-01 16:40

samochód osobowy

(Nr 2342488)
samochód osobowy

Marka i model:

audi a1

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 1772.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 633953
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 11:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-02-09

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Załadunek, rozładunek do ustalenia. Posiadamy najazdy do załadunku aut.

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

3900 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 11:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 3900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny