(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-26 10:44

Samochod Osobowy Ford Focus (Nr 2416036)

Samochod Osobowy Ford Focus

Marka i model:

Ford Focus

Waga w kg (łączna):

1125.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1256.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Francji. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Kippenheim, 77971, Niemcy

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 27 lut 2018 do 2 mar 2018