(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 14:33

Samochód osobowy Land Rover Sport (Nr 3006368)

Samochód osobowy Land Rover Sport

Marka i model:

Land Rover

Waga w kg (łączna):

2700.00

Budżet zlecenia [zł]:

700

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 158.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Baden-Baden, Niemcy

Od 25 lip 2018 do 26 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hechingen, 72379, Niemcy

Od 25 lip 2018 do 27 sie 2018