(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 21:39

Samochod PickUp Dodge Ram

(Nr 3008476)
Samochod PickUp Dodge Ram

Marka i model:

Dodge Ram 1500

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1712.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Watford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny