(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 20:17

Samochód z aukcji HBC ( Addiwell , Szkocja )

(Nr 1479592)
Samochód z aukcji HBC ( Addiwell , Szkocja )

Marka i model:

MAzda 6

Waga w kg:

1300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1876.20 km

Informacje dodatkowe:

Addiewell, EH55 8QA

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 22:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-04 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-12-07, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości: (1)

TransJarek
01-12-2016, 22:17
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + laweta ,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : uszkodzeń od wózków widłowych oraz plandek. zapraszam.Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 1000000 Eur
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Addiewell, Wielka Brytania, EH55 8QA

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski, 66-400

Termin elastyczny