(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 19:19

Samochod z norwegi do polskimercede

(Nr 1465952)
Samochod z norwegi do polskimercede

Marka i model:

Mercedes clk

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1646.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, gdy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Norwegia, Hardbakke , 6924

Od 1 gru 2016 do 3 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny