(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 19:26

Samochody z Włoch, Lora, 10 pojazdów,

(Nr 1875212)
Samochody z Włoch, Lora, 10 pojazdów,

Marka i model:

Mercedes Vito, Fiat Doblo, Fiat Ducato BUS, Fiat Qubo, Fiat Fiorino, Fiat Punto Furgone, Citroen Jumper, Fiat Doblo, Fiat Grande Punto Furgon

Waga w kg:

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1446.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje dużą lawetę w celu przywiezienia samochodów z Włoch. Aut jest dużo więc wyjdzie pewnie 2 lub 3 kursy. Pojazdy to: Mercedes Vito, Fiat Doblo, Fiat Ducato BUS, Fiat Qubo, Fiat Fiorino, Fiat Punto Furgone, Citroen Jumper, Fiat Doblo, Fiat Grande Punto Furgon. Auta do odebrania od zaraz.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się często, jeśli zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

29012 Caorso, Piacenza, Italy

28 cze 2017

Adres i termin dostawy

Rogoźnica koło Rzeszowa, Głogów Małopolski, Polska

4 lip 2017