(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-10 22:22

Samochodzik dla dziecka

(Nr 2274212)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 523.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Od 11 sty 2018 do 15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny