(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-03 16:32

sassmann cembalo

(Nr 2253750)
sassmann cembalo

Długość [m]:

215

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

110.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 370.00 km

Informacje dodatkowe:

length: ~215cm width: ~109cm height: ~95cm with feets and pulldown pedals ~39cm without feets and pulldown pedals

Oferty od Przewoźników (0)

230 €

ID firmy: 471755
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-01-2018, 16:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-01-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 230 €

Wiadomości:

250 €

ID firmy: 40875
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-01-2018, 22:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-22 do 2018-02-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

350 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 08:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 350 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    Na początek, jeżeli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Schrozberg, 74575, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Freyburg (Unstrut), 06632, Niemcy

Termin elastyczny