(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-25 12:01

Scenic II, alfa 147

(Nr 2749388)
Scenic II, alfa 147

Marka i model:

SCENIC II, alfa 147

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1257.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2400 zł

ID firmy: 652449
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 16:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-29 do 2018-05-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-05-28, 16:44

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Zevenhuizen, 2761, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mińsk Mazowiecki, 05-300, Polska

Termin elastyczny