(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-05 09:48

Schafa

(Nr 1827713)

Długość [m]:

2,7

Szerokość [m]:

0,63

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 934.00 km

Informacje dodatkowe:

Szafa z lustrem, największa cześć to 2-je drzwi 140/220cm, reszta jest rozłożona.

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

ID firmy: 12961
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:18

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

999 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 16:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-21 do 2017-06-22

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Mannheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pawonków, 42-772, Polska

Termin elastyczny