Meble Dodano: 2018-07-18 08:05

Schreibtisch

(Nr 2979284)
Schreibtisch

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,20

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 847.00 km

Informacje dodatkowe:

Es handelt sich um einen dreiteiligen Büroschreibtisch mit separaten Beinen, lässt sich sehr gut stapeln und braucht daher nicht viel Stauraum.

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

200 €

ID firmy: 82086

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-08-2018, 22:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-17 do 2018-08-24

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

230 €

ID firmy: 839936

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-07-2018, 08:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-19 do 2018-08-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 230 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą szmatką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych meblach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary gotowych do przewozu mebli, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Weilheim in Oberbayern, 82362, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Passage Foubert, Paris, 75013, Francja

Termin elastyczny