(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 11:58

Sciagniecie renault megane

(Nr 2334724)
Sciagniecie renault megane

Marka i model:

Renault megane

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 274.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny