(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-05-31 18:29

sciana grodziowa ducato kielce-krakow

(Nr 1821665)
sciana grodziowa ducato kielce-krakow

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery pewnych towarów może wymagać konteneraszczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu oraz towarów sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w paczkachskrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotkapomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowychbez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne ładunkiładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Daleszyce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny