(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-27 10:57

ścianka

(Nr 2637356)
ścianka

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6018.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

دبي, 35114, Zjednoczone Emiraty Arabskie

6 maj 2018