(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ściany działowe boksów dla koni - 12 st + okna 6 szt (Nr 4869698)

Ściany działowe boksów dla koni - 12 st + okna 6 szt

Długość [m]:

3600

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

2300

Waga w kg (łączna):

3200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Wszystko bedzie przygotowane na paletach i przygotowane do transportu.

Budżet zlecenia [zł]:

4400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1545.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Gózd

16 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Szwecja, Stockholms Län, Upplands Väsby

20 wrz 2019


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Ważna bywa także informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest również termin zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.