(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-31 16:03

scooter

(Nr 2339280)
scooter

Marka i model:

Sym ORBIT II 50

Waga w kg (łączna):

100.00

Dystans: 687.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

310 €

ID firmy: 678522
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-02-2018, 02:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-15

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2018-02-16, 01:11

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 310 €

Wiadomości:

320 €

ID firmy: 12614
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 11:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-09 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Gross price into negotiations in accordance with UTS and FIDI Standard, issue VAT invoices. References Diplomatique Cargo. Cargo transport insurance + Civil Service. Professional help in loading and unloading. Proper protection during transport. Mercedes Sprinter technician certified by the Delft BV equipped with a tail lift 750kg. Before accepting please kindly contact me through the portal! Feel free to use our services.

Cena (zawiera VAT): 320 €

Wiadomości:

330 €

ID firmy: 59796
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 16:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-14 do 2018-03-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Transport insured.

Cena (zawiera VAT): 330 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogie towary, które wydają się dosyć trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - wszakże jedynie pozornie. Prawidłowo zamocowany motocykl na pewno przetrzyma przewóz bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego np. deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy przewoźnik może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Aigle, 1860, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kolonia, 50667, Niemcy

Termin elastyczny