(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-12-01 23:39

scooter de valencia a madrid

(Nr 1486312)
scooter de valencia a madrid

Marka i model:

piaggio x8 125cc

Waga w kg:

157.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 375.40 km

Informacje dodatkowe:

Juan Carlos

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 12:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-11

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-09, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie pozornie. Należycie zamocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne są cztery liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko 2, gdyż mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Bétera, 46117

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, El Pardo

Termin elastyczny