(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 19:30

Seat 600

(Nr 2753744)
Seat 600

Marka i model:

Seat 600

Waga w kg (łączna):

700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 651.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

295 €

ID firmy: 782676
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 12:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-28 do 2018-06-14

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-06-15, 12:19

Opis oferty:

Para que la oferta tenga validez, el vehículo debe de arrancar por sus propios medios y no estar accidentado. Los lugares de carga y descarga deben de ser accesibles para portavehículos de 22 metros de longitud.

Cena (zawiera VAT): 295 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się często, jak nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Tarragona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Valladolid, Hiszpania

Termin elastyczny