(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 11:31

seat altea

(Nr 1919453)
seat altea

Marka i model:

SEAT ALTEA

Waga w kg:

1.44

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1733.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, właściwa waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wembley Park, Wembley, Wielka Brytania

5 sie 2017

Adres i termin dostawy

Łaskarzew, Polska

Termin elastyczny