(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 18:57

Seat Ibiza

(Nr 2018741)
Seat  Ibiza

Marka i model:

Seat Ibiza

Waga w kg:

1400.00

Dystans: 1565.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bastia, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny