(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 16:46

seat leon

(Nr 2015321)
seat leon

Marka i model:

seat leon

Waga w kg:

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1141.00 km

Informacje dodatkowe:

auto rozbite stoi na autoholu w brameier odbior jutro o 12.00

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 22:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-14

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Brameyer Straße, Kamen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dąbczyn, Polska

Termin elastyczny