(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-07 16:46

seat leon

(Nr 2015321)
seat leon

Marka i model:

seat leon

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1141.00 km

Informacje dodatkowe:

auto rozbite stoi na autoholu w brameier odbior jutro o 12.00

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 22:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Schillerstraße, Kamen, 59174, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dąbczyn, Polska

Termin elastyczny