(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-28 16:51

Seat Leon

(Nr 2641432)
Seat Leon

Marka i model:

seat leon

Waga w kg (łączna):

1365.00

Dystans: 513.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 655545
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2018, 13:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-15 do 2018-05-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Kadyks, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomelloso, 13700, Hiszpania

Termin elastyczny