(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 11:36

seat leon Holandia

(Nr 1445122)
seat leon Holandia

Marka i model:

seat leon

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1324.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-11-2016, 11:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Holandia, Amsterdam

Od 29 lis 2016 do 30 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Od 1 gru 2016 do 4 gru 2016