(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-25 02:29

Seat Panda

(Nr 2241471)
Seat Panda

Marka i model:

Seat Panda

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 999.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Anita H.

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny