(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 20:12

Seat Toledo

(Nr 1878227)
Seat Toledo

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1131.00 km

Informacje dodatkowe:

Pojazd po kolizji koła cale

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Erkrath, 40699, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ćmińsk, Polska

Termin elastyczny