(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 20:35

Seat toledo mk3

(Nr 2639424)
Seat toledo mk3

Marka i model:

Seat toledo

Waga w kg (łączna):

1344.00

Dystans: 1917.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Corby, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sędziszów Małopolski, 39-120, Polska

Termin elastyczny