(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Secadora (Nr 4935242)

Secadora

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 445.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Asturias, Oviedo

Od 29 sie 2019 do 26 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Jeżeli zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, gdy musisz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyciągnąć i zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.