(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 19:27

segment

(Nr 1759863)

Długość [m]:

1.70

Szerokość [m]:

1.70

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 345.00 km

Informacje dodatkowe:

Segment rozkłada się na dwie połówki góra i dół

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 528614
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-04, 14:41

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Więcki, 11-606 Budry, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeżewo-Morzyce, 87-840 Lubień K, Polska

Termin elastyczny