(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-30 11:23

sejf

(Nr 2646160)
sejf

Długość [m]:

155

Szerokość [m]:

38

Wysokość [m]:

32

Waga w kg (łączna):

24.50

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

40

Dystans: 318.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 37564
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-05-2018, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

110 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-09

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 110 zł

Wiadomości:

120 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-09

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Później warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bochnia, 32-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, 00-001, Polska

Termin elastyczny