(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-08-31 15:11

seria zleceń przy przeprowadzce (Nr 3177722)

seria zleceń przy przeprowadzce

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 12.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Sopot, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny